TSL Silesia Group Sp z o.o. jest liderem na rynku szkoleń z tematyki celnej oraz spedycyjnej. Wspieramy swoim doświadczeniem Klientów, Partnerów oraz młode pokolenie: studentów,  stażystów i praktykantów.

Dbamy o każdego uczestnika rynku TSL, ponieważ zależy nam na ogólnym podnoszeniu kwalifikacji oraz umiejętności. Szkolenie nie jest naszym zawodem, jest naszą pasją, którą z przyjemnością się dzielimy.

By objąć swoją opieką dosłownie każdego uczestnika rynku TSL, wprowadziliśmy specjalną ofertę dla osób fizycznych, osób bezrobotnych i poszukujących prace.

W dzisiejszych czasach nie jest łatwo się wyróżnić na rozmowie rekrutacyjnej wśród licznych konkurentów, zwłaszcza jeżeli jest brak doświadczenia praktycznego w zawodzie lub trzeba argumentować prośbę o podwyżkę.

Po ukończeniu szkolenia, każdy uczestnik otrzymuje odpowiedni Certyfikat, który potwierdza zdobycie praktycznych umiejętności oraz doświadczenia w stopniu, umożliwiającym do wykonywania zawodu. Certyfikat ukończenia branżowych szkoleń w wykonaniu TSL Silesia jest bardzo ceniony na rynku.

Ukończenie szkolenia we własnym zakresie pokaże przyszłemu Pracodawcy, że Kandydat jest zainteresowany pracą, zaangażowany, ma twarde zamiary się rozwijać w wybranej branży.

Lista szkoleń dostępna dla osób fizycznych w obniżonej cenie: