TSL Silesia Group Sp. z o.o. to prężnie rozwijającą się firma, z ugruntowaną pozycją na rynku usług szkoleniowo-doradczych. Powstała w 2011r. i do dnia dzisiejszego wypracowała sobie opinię stałego i pewnego partnera w biznesie.

            Od 2021 roku głównym kierunkiem działalności TSL Silesia Group Sp. z o.o jest realizacja szkoleń z tematyki celno-spedycyjnej oraz marketingowej.  Mamy niepowtarzalne na rynku TSL doświadczenie w branży celno-spedycyjnej z uwagi na bezpośrednie świadczenie wyżej wspomnianych  usług na rzecz spółki Matki TSL Silesia Sp. z o.o. 

             Jakość świadczonych usług przez TSL Silesia Group jest potwierdzona posiadanymi referencjami od Klientów. Referencje poświadczają, że TSL Silesia jest  rzetelną firmą szkoleniowo-doradczą, która stawi dobro Klienta i dostosowanie oferty do potrzeb Klienta na pierwsze miejsce.

Spółka swoją ofertę kieruje zarówno do małych, średnich przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych koncernów wymagających sprawnej opieki pod kontem merytorycznym. W 2022 roku do Klientów TSL Silesia Group dołączyły także osoby fizyczne, studenci i praktykanci, mające na celu nabycie umiejętności teoretycznych i praktycznych w branży TSL .

Zapis na szkolenie:

Referencje Klientów TSL Silesia Group:

Zapraszamy do współpracy!