Praktyki studenckie z TSL Silesia Group.

TSL Silesia Group Sp z o.o. to prężnie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza, działająca także na rynku celno-spedycyjnym w połączeniu ze spółką matką TSL Silesia Sp. z o.o.

TSL Silesia Sp. z o.o. jest firmą transportowo-spedycyjną ukierunkowaną na spedycję: kolejową, morską, samochodową, kontenerową, lotniczą, posiadająca także własną Agencję Celną. Wzajemne powiązanie dwóch spółek zapewnia  posiadanie  wiedzy praktycznej w branży TSL na poziomie ekspertów, ponieważ nie tylko działamy operacyjnie, a również szkolimy przyszłych spedytorów oraz Agentów Celnych.

Największym  atutem TSL Silesia Group Sp. z o.o.  są  szkoleniowcy oraz doradcy z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży celno-skarbowej oraz spedycyjnej i marketingowej  gotowi się  podzielić  wiedzą z  Agentami Celnymi, spedytorami, marketingowcami oraz młodym pokoleniem.

W trakcie obowiązkowych praktyk studenckich przejdziesz przez indywidualny program rozwojowy, otrzymasz wsparcie eksperta oraz weźmiesz udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

  1. dla przyszłych Agentów Celnych;
  2. dla przyszłych spedytorów;
  3. dla marketingowców.

Praktykanci mogą wziąć udział we wspólnych projektach oraz szkoleniach.

– zrealizuj z nami nasze codzienne zadania i projekty, a pomożemy Ci zrealizować Twoje.

– przygotuj z nami Swój indywidualny plan przyszłość poprzez budowanie marki osobistej na rynku pracy oraz poprzez promocję usług własnych.

Współpracując z TSL Silesia Group Sp z o.o.  otrzymasz szansę uczestnictwa w ciekawych i nieszablonowych projektach szkoleniowych, co pozwoli na wszechstronny rozwój kompetencji oraz umiejętności. W zdobywaniu praktycznego doświadczenia w branży TSL oraz marketingowej będzie Ci towarzyszyć Zespół zawodowców  otwarty na pomysły nowego pokolenia.

Program praktyk studenckich jest opracowany tak, byś  zdobył/ła umiejętności bycia precyzyjnym/ną pod presją czasu, byś się nauczył/ła wykorzystywać jednocześnie logiczne myślenie pozostając  kreatywnym/ną.

Trwałość efektu zapewnia samodzielnie opracowany indywidualny plan na przyszłość, który motywuje do dalszej pracy oraz daje poczucie sukcesu, pewności siebie i swej przyszłości.

Program praktyk w TSL Silesia Group

Zapraszamy do współpracy!