Świadczenie najwyższej jakości usług szkoleniowo-doradczych poprzez łączenie pracy ze swoją pasją oraz realizacją zawodową. Szkoleniowcy oraz doradcy robią to co kochają i właśnie dlatego dbają na wysokim poziomie o spełnienie oczekiwań Klienta, a także satysfakcję z wykonywanej pracy.

Wizją TSL Silesia Group jest zwiększenie udziału w rynku szkoleniowo-doradczym poprzez realizację kompleksowej obsługi w postaci audytu, doradztwa, szkoleń, warsztatów, przygotowania procedur z zachowaniem najlepszej jakości usług zgodnie z określonymi wymaganiami Klientów. Jakość usług zapewniany poprzez wysoki poziom profesjonalizmu w połączeniu z etyką zawodową.

Wartości TSL Silesia Group

W centrum uwagi jest Klient oraz  doskonalenie świadczonych usług szkoleniowo-doradczych.

Zespół TSL Silesia Group łączy wykwalifikowanych specjalistów, dla których realizacja zawodowa jest pasją. Kierują się zasadami etyki zawodowej, na pierwszym miejscu stawiają profesjonalizm, zaangażowanie i identyfikację siebie z firmą, wspierają także kreatywność i samodzielność, doceniają i rozwijają talenty, łączą i wykorzystują różne doświadczenia zawodowe by uzupełniać się nawzajem. Poprzez pielęgnację wspólnych wartości są także realizowane projekty TSL Silesia Group w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zapraszamy do współpracy

Referencje Klientów TSL Silesia Group:

Zapraszamy do współpracy!