Szanowni Państwo,

Informujemy, iż została podpisana umowa pomiędzy TSL Silesia Group Sp. z o.o. a  WUP Kraków  na rozliczanie Usług z wykorzystaniem elektronicznych bonów szkoleniowych  w ramach projektu „Kierunek Kariera Zawodowa”. Tym samym TSL Silesia może adresować swoje usługi w BUR również dla uczestników projektu Kierunek Kariera Zawodowa.

Wszystkie informacje o projekcie Kierunek Kariera Zawodowa dostępne są na stronie internetowej https://kierunek.pociagdokariery.pl/.

Każdy uczestnik szkolenia „Kierunek Kariera Zawodowa” ma wpisywany do umowy bonowej adekwatny obszar/obszary wynikający z jego Bilansu Kariery i tym samym tylko te szkolenia są dla niego kwalifikowalne. Kluczowym jest, aby uczestnicy wiedzieli, jakie szkolenia przypisane są do konkretnych obszarów. W sytuacji bowiem, gdy uczestnik zapisze się na szkolenie niezgodne z obszarem wynikającym z jego umowy Usługodawca  nie będzie mógł zarezerwować mu bonów na to szkolenie. Jest to mechanizm zabezpieczający i zmniejszający ryzyko finansowania szkoleń niezgodnych ze zdiagnozowanymi potrzebami uczestnika.

Podajemy kategorię i podkategorię, które, są zgodne z kierunkiem szkoleń Spółki TSL Silesia Sp z o.o

  1. Kierunek: AU – Administracyjno-usługowy – technik logistyk (ADM) 4 – magazynier-logistyk (ADM) 10
  2. Kierunek: AU – Administracyjno-usługowy – technik spedytor (ADM) 5 – spedycja (ADM)

Wszystkie usługi w projekcie „Kierunek Kariera Zawodowa” realizowane tylko na żywo.

Referencje Klientów TSL Silesia Group:

Zapraszamy do współpracy!